Lokal M04 — Apartamenty Senso

Włocławska 35c, Toruń, Stawki
Dostępny Mieszkanie 1 pokoje54.44 m²
517 180 zł
9 500 zł/m²
54.44 m²
1 pokój
Parter
Toruń

Opis lokalu

Mieszkanie nr 04 (parter)

Szczegóły

Powierzchnia
54.44 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter
Status
Dostępny

Układ pomieszczeń

Łazienka5,01 m²
Salon z aneksem43,95 m²
Wiatrołap5,48 m²
Balkon4,49 m²

Rzut mieszkania

Rzut lokalu M04

Kliknij aby powiększyć

Rzut